9.7.
Sv. omša o 18:00,
oznamy

DNES

NOVINKY

20.OKT
2013

Pozvánka na ALFA kurz pre mladých

Pozvánka na ALFA kurz pre mladých

Srdečne Ťa pozývame na ALFA kurz pre mládež od 14 rokov, ktorý sa začne už 9. novembra 2013 o 19:00 v Pastoračnom centre v Dolnej Strede (budova starej fary). Tento kurz organizuje katolícke spoločenstvo mladých z Dolnej Stredy a Gáňu – Vyslobodení.

Čo je to Alfa Kurz?
Alfa kurz je otvorená šanca pre každého, kto chce spoznať alebo prehĺbiť kresťanskú vieru. Je možné počúvať, pýtať sa, diskutovať a objavovať. Alfa je miesto, kde žiadna otázka nie je naivná alebo nemiestna.

Z čoho Alfa pozostáva?
Každé ALFA stretnutie začína pohostením, pokračuje aktivitkou, modlitbou, zaujímavou témou a nakoniec diskusiou v malých skupinkách. ALFA kurz pozostáva z 10 pravidelných stretnutí, každú sobotu od 19:00 do 21:00 a ALFA dňa.

Kto sa môže zúčastniť?
Každý, ale kurz je hlavne pre tých, ktorí sa chcú bližšie zoznámiť s kresťanstvom, novoobrátených kresťanov, tých, ktorí túžia oživiť základy svojej viery.

Koľko stojí?
Kurz je zdarma, je však potrebné sa zaregistrovať. Registrácia je nevyhnutná. Ďalšie informácie dostaneš na prvom stretnutí (9. 11. 2013 o 19:00 v PaCe Dolná Streda), ktoré je nezáväzné, prípadne môžeš svoje otázky klásť mailom: vyslobodeni@gmail.com.

Prosíme, zaregistruj sa TU:

https:/docs.google.com/forms/d/1JwMNuzrycDBVGtdQ_yAaNHzapr9vUjLvFKpvmrcNuxE/viewform

Zdroj: www.vyslobodeni.skGaléria
Pozvánka na ALFA kurz pre mladých
Zdieľať
Diskusia
A+
A-