9.7.
Sv. omša o 18:00,
oznamy

DNES

NOVINKY

8.OKT
2015

Tárači v teréne

Tárači v teréne

Tretí októbrový deň, ktorý vyšiel na slnečnú sobotu, sa rozhodlo naše kresťanské spoločenstvo mladých v Dolnej Strede využiť na výlet.

Mladí sa spolu s nami - animátorkami vlakom odviezli do Smoleníc a odtiaľ sme si vyšľapali až na Havraniu skalu. Ako sme stúpali hore, vietor neraz vyskúšal odolnosť našich vetroviek, našťastie sme boli pripravení na všetko.

Po ceste sme si zaspievali, zahrali sa, zabavili, pomodlili a hlavne sa lepšie spoznali. Keďže na pravidelných piatkových stretnutiach máme len obmedzený čas, dostaneme sa len k preberaniu udalostí z predošlého týždňa a nie vždy si stihneme povedať všetko, čo by sme chceli. Preto tento výlet vnímame ako veľký posun dopredu v našich vzťahoch aj vo vnímaní sa navzájom.

Keď sme prekonali všetky prekážky, najmä svoje vlastné nepohodlie a záťaž, tak sme si konečne vychutnali zaslúženú odmenu v podobe širokého výhľadu. A samozrejme jedla a  sladkostí.

Cesta dolu kopcom nás nabila novou energiou, takže sme ešte vládali ísť do Trnavy na pizzu, na ktorú nás pozval náš pán farár.  

Výlet sme úspešne ukončili skonštatovaním, že takéto niečo začneme robiť pravidelne a už sme si aj naplánovali ďalšiu trasu – pôjdeme si pozrieť Trenčiansky hrad!  :)

Všetky deti  11+ sú srdečne pozvané!!! Stretávame sa každy piatok o 16:30 v Pastoračnom centre v Dolnej Strede (stará fara). Tešíme sa na Vás! Zdieľať
Diskusia
A+
A-